Kısmi tamamlanma nedir?
Kısmi durum, siparişinizin bir kısmını teslim ettiğimiz ve kalan miktarın doğrudan bakiyenize iade edildiği anlamına gelir. Bu neden oluyor? Ya sunucumuz siparişinizle ilgili bir sorun yaşadı ya da sunucumuz siparişin tamamını zamanında yerine getiremediği için kısmen teslim etti. Sık sık olur mu? Hayır. Sonunda ödediğini aldın, gerisi bakiyene geri döndü!
Yeniden doldurma nedir?
Düşüş yaşandığı zaman tekrardan gönderilmesine denir. Talep açarak düşüş yaşanırsa tekrardan takipçilerinizin gönderilmesini talep edebilirsiniz.
Yeni sipariş nasıl verilir?

Açılır listeden hizmet türünü seçin.

Bağlantı alanında — sayfanın bağlantısını doğru biçimde doldurun(her hizmetin açıklamasında bulabilirsiniz).

Miktar alanında — gerekli beğeni/takipçi/görüntü miktarını doldurun.

Düşme meydana gelirse ne olur?
Bazen büyük Sosyal Medya platformları güncellemeleri kendi tarafında çalıştırır ve biz bunu kontrol edemeyiz. Etkin bir güncelleme sırasında sipariş verirseniz, açıklamamızda "düşük yok" yazsa bile, siparişiniz düşebilir. Bu durumda, yalnızca yeniden doldurabiliriz (hizmetin yeniden doldurma seçeneği varsa), onun dışında bir iade sağlayamayız.
Kredi kartı ile ödeme nasıl yapılır?
PayTR ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Özel fiyatlar veya indirimler sunuyor musunuz?
Evet yaparız! Panelimizde çok para harcıyorsanız, geçmişte kullandığınız tüm hizmetler için SosyalEv fiyatlarıyla tanışacaksınız. Ya da hizmetlerimizi kendi panelinizde yeniden satmayı planlıyorsanız, ayrıca bonuslar ve indirimler alacaksınız.